Szukasz pracy w firmie przeprowadzkowej? Dobrze trafiłeś!

Jeśli jesteś gotowy(a) do pracy fizycznej i lubisz pracować w zespole, ta oferta może być dla Ciebie!

Wymagania:

  • Fizyczna kondycja i zdolność do podnoszenia ciężkich przedmiotów
  • Dyspozycyjność w elastycznych godzinach, w tym w weekendy i wieczory
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z klientami
  • Dokładność i ostrożność w obsłudze mienia klientów
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane, ale niekonieczne)

Obowiązki:

  1. Pakowanie i rozpakowywanie przedmiotów podczas przeprowadzek
  2. Przenoszenie mebli i innych przedmiotów w sposób bezpieczny i efektywny.
  3. Wsparcie w demontażu/montażu mebli, jeśli jest to wymagane.
  4. Zachowanie czystości i porządku w miejscach pracy

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat/pół etatu. Umowa zlecenia.
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twojej dyspozycyjności
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży przeprowadzek
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany(a) tą ofertą pracy, proszę przesłać swoje CV na adres e-mail:  lub zadzwonić pod numer telefonu [numer telefonu]. W swojej aplikacji proszę uwzględnić doświadczenie zawodowe oraz dostępność.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Przeprowadzki Warszawa

FORMULARZ WYCENY